kūno intelekto lavinimo  pamokos
+370 69965177

Kvėpavimas, tarsi iš vidaus.Kvėpavimas, tai natūralus ir savaime suprantamas procesas, kuris vyksta be jokių pastangų. Būtent jis  dažnai išduoda mūsų susijaudinimą ar kitas emocijas, išmokę ji pastebėti ir kontroliuoti galime sau padėti nurimti esant stresinei situacija, atsipalaiduoti prieš miegą ir kt..  

Įprastai savo kūno intelekto lavinimo pamokose, daugiau dėmesio  skiriu kvėpavimui jo pajautimui, ribotumo paieškom, bei gerinimui.  Atsižvelgiant į tai labai aktualu bei naudinga prisiminti fiziologiją ir  pažvelgti į kvėpavimo procesą tari iš vidaus. Šiuo atveju, daugiau dėmesio skiriant krūtinės ląstai, jos dalyvavimui kvėpavimo procese.  

Stebėdami video atkreipkite dėmesį, kaip plaučiai ir atskiri jų elementai reaguoja į diafragmos judesius, taip pat į asimetriją. Animacijoje, žinoma, ji tik iš dalies atkuriama ir nėra 100 % teisinga, tačiau aiškiai matome tris dešiniojo plaučio skiltis ir dvi kairiojo plaučio skiltis, širdies išpjovą, skirtumą tarp bronchų atšakų ir trachėjos.

Ir atminkite, kad kvėpavimas yra liudininkas kiekvieną jūsų gyvenimo akimirką. Jis lydi kiekvieną judesį, kiekvieną būseną, įsilieja į Jus... 

nemokama konsultacija

 
 
 
 

@ 2020 SOMATIKA.LT | Visos teisės saugomos