Straipsniai ir kita naudinga informacija

stresas, įtamPA IR somatika

Stresas yra „vidinė būsena bet kokio fizinio audinio struktūros,  esančio apkrovoje, kuri neviršija šio audinio struktūros elastingumo ribos“. Tai reiškia, kad tiek fizinis, tiek emocinis stresas nėra destruktyvus, kol jis „neperžengia šio audinio struktūros elastingumo ribos“. Teigiamas stresas, dar vadinamas eustressu, gali būti labai naudingas motyvacijos ir konkurencingumo prasme, pavyzdžiui, sportuojant. 

Įdomu žinoti🌞

Juosmens slankstelių problemos ir požiūris į tai iš psichosomatinės pusės.
1 slankstelis:  Jūs pergyvenate, dėl to, kad negalite susirasti sau poros, jaučiatės vieniša/as;

Apie T. Hanna

Tomas Hanna (1928 - 1990) buvo filosofas, per daugelį tyrimo metų sukūręs klinikinį somatinį mokymąsi, dar žinomą kaip Hanna somatinis mokymasis. Savo gyvenimą jis skyrė ieškodamas būdų, kaip žmogus galėtų tapti laisvas fiziškai ir protiškai. Jis norėjo paskatinti žmones pripažinti jėgą, kurią jie gauna, kai patys prisiima atsakomybę už savo gyvenimą.

APIE T. HANNA SOMATIKOS METODĄ

Somatikos metodo autorius teigia, kad mes linkę priimti vieną ar kitą būdingą laikyseną, kuri ir sukelia lėtinę raumenų įtampą.  Kai mūsų raumenys yra balanse, mes esame patogioje, vertikalioje padėtyje. Kai mūsų raumenys vienoje pusėje yra įtempti daugiau nei kitoje, tada mes esame „traukiami“ įtampos kryptimi.

KŪNO INTELEKTO LAVINIMO pamokos KIEKVIENAM IEŠKANČIAM JUDESIO KOKYBĖS!
Gali dalyvauti bet kokios fizinės formos ar amžiaus norintys. nereikia specialaus pasiruošimo.

NEMOKAMA KONSULTACIJA